Dietetyk w Koninie – Katarzyna Kasongo

Zapraszam wszystkich mieszkańców Konina do skorzystania z oferowanego przeze mnie poradnictwa dietetycznego. Na konsultację mogą umówić się osoby, które nie cierpią z powodu żadnych przypadłości, a jedynie pragną zmienić swój styl życia na zdrowszy. Poznać zasady prawidłowego komponowania posiłków, aby były one pełnowartościowe, dostarczały składników odżywczych niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zmiana nawyków żywieniowych to krok, dzięki któremu można zapobiec rozwojowi chorób cywilizacyjnych.
Z mojego wsparcia mogą skorzystać także osoby zmagające się z problemami natury zdrowotnej. Poprzez zastosowanie się do zaleceń dietetycznych można skutecznie wspomóc leczenie farmakologiczne. Rezultaty moich działań jako dietetyka znajdują odzwierciedlenie w poprawie wyników badań laboratoryjnych korzystających z mojego wsparcia pacjentów.

Dobry dietetyk – Konin

W ramach oferowanej pomocy dietetycznej przeprowadzam ocenę sposobu odżywiania, a w oparciu o jej wskazania oraz informacje zaczerpnięte z rozmowy z pacjentem opracowuję plan żywieniowy, który jest indywidualnie dopasowany do jego stanu zdrowia oraz celu jaki zamierza osiągnąć poprzez modyfikację swojego sposobu odżywiania. Jestem dopasowującym się do potrzeb pacjentów dietetykiem. W swojej codziennej pracy nie tylko doradzam, ale również motywuję swoich pacjentów, gdyż zależy mi na tym, aby każdy z nich osiągnął upragnione przez siebie rezultaty. Mieszkańcy Konina, którzy zdecydują się na skorzystanie z moich usług mogą liczyć na rzeczową poradę i moje pełne wsparcie w rozwiązaniu problemów, z którymi się borykają.

Poradnia Dietetyczna Równowaga – Konin
NZOZ „Chiron” 
ul. Goździkowa 2
62-502 Konin

Rejestracja telefoniczna:
tel. (63) 245 06 60

Skontaktuj się:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomościPrzepisy z bloga

Cennik diety

Czas trwania Cena wizyty
Wizyta Pierwsza
około 60 minut Jadłospis 7 dniowy (z możliwością powtarzania) 120 zł
Jadłospis 14 dniowy (z możliwością powtarzania) 240 zł
Koszt pierwszej wizyty 60zł + koszt wybranego jadłospisu
Wizyta kontrolna (po 3 tygodniach stosowanej diety)
około 20-30 minut Możliwość zmiany jadłospisu od 1 do 14 dni
Koszt 1 dzień jadłospisu 15zł
Koszt wizyty kontrolnej 50zł + koszt wybranej modyfikacji jadłospisu
Wizyta kontrolna (po 3 tygodniach stosowanej diety)
około 20-30 minut Możliwość zmiany jadłospisu od 1 do 14 dni
Koszt 1 dzień jadłospisu 15zł
Koszt analizy 35zł